27/06/2015

Naljakas, et kui sa tuled mingile mõttele või teed mingi plaani, mida tahaks ette võtta, siis järsku hakkab ka võimalusi aknast ja uksest sisse lendama. Mina näiteks otsustasin siin kevadel, et ma olen liiiiiiga kaua siin Eestis mugavustsoonis elanud ja peaks minema seiklema kuskile. Kuna mind hoiab praegu lõpetamata kool paiksena, siis ei saaks ma praegu minema kolida päris ja mul on ka kass, keda ei saa kauaks hooleta jätta, aga mingeid väiksemaid sutsakaid ikka saaks. Ja nii ongi mul juba enam vähem kolm plaani valmis. Üks ja esimesi on kuhugi ilmselt pakettreisile minna puhkama. Ma ei ole mõelnud kindlalt kas üksi või saab kellegi, nt ema, kaasa kutsuda, aga et ise kindlasti lähen, see plaan on selge. Isegi tean, kuidas see raha kokku saada. Teine on natuke lähemale, siia samma naaberriiki Soome tuttavale külla minek, mille ma kavatsen nädalavahetuse reisina kohe suvel ette võtta. Kuna pole liiga kaua Helsingis käinud, kuigi sinna saab nii kiiresti ja odavalt. Ja ega kaks kolmandata ei saa jääda, seega sain ka kutse Horvaatiasse tuttavatele külla minna. Vaja ainult sõit kinni sinna ja tagasi kinni maksta. See viimane kõige ähmasem plaan, sest nad ise juba oktoobris tagasi, aga tasub kaaluda.

tumblr_static_image

 

Nii et I’m so excited, arvestades, et mu viimane Eesti-väline tripp oli Rootsi ja seda ka 3 aastat tagasi ja Rootsis ma ainult käinud olengi viimase kümne aasta jooksul käinud (3 korda siis). Nii et Stockholmi kruiis on viimane koht, kuhu mu süda kutsub, kuid ega otseselt vastu ka midagi ei ole, et 10 aasta jooksul 4. korda minna :D. Muud (kaugemad) reisid jäävad lapsepõlve. Nendest tuleb kindlasti juttu, kui ma ükskord kuhugi lõpuks lähen. Kaugemale kui Soome :D.

inspirational-travel-quotes-02

 

Ma tean, et seda on juba vähe (reise minevikus siis), aga ma olen endale igast takistusi mõelnud. Küll on raha vähe ja kui raha juhtub olema (nt ma siiani kirun, et ma ei läinud siis, kui oli õppelaen või siis, kui korteriostust piisavalt üle jäi), siis pole aega või kellega minna. Ma ei tea, kas need on ainult vabandused, mille taga on viitsimatus või mingid hirmud. Ühte koma teist ilmselt. Hirm kindlasti selles mõttes, et ma olen suur pabistaja ja ülemõtleja. Kui mulle täna öelda, et davai tule kohe täna Egiptusesse pool muidu, siis isegi kui mul raha ja aega oleks, siis ma ütleks ära, sest minu jaoks on see lihtsalt liiga ootamatu. Mul on vaja jubedalt mõelda üle pikka aega ja valmis olla selleks, et on minek. Ma kadestan täiega inimesi, kes saavad niimoodi elada, et kunagi ei tea, mis edasi saab, aga vaatamata sellele ebakindlusele on nägu naerul ja olemine muretu. Nii et üksi minek on minu jaoks siiani suur-suur Ei olnud, aga nüüd enam mitte. Tuleb lihtsalt süda rindu võtta ja seiklema minna :D. Küll on tore taas täiesti vallaline olla, ei pea põdema kellegi arvamuse pärast ega endale mingeid piiranguid seadma, kellegagi arvestama.

hitch_hiker-wallpaper-1920x1080

Lõppu ma panen oma tänase tujulaulu, mis ei peegelda reisi excitementi, vaid on lihtsalt hea avastus, kui ma tahtsin teada, mis bänd see 1. juulil õlleka raames esinev Placebo on. Ja avastasin, et ma tean neilt vaid üht-kaht lugu. See on vaieldamatult parim. Mäletan seda telesarjast O.C väga hästi. Ise küll vist kontserdile ei lähe, sest see üks lugu pole piisavalt hea põhjus, aga reklaami võib ikka teha.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s