Kuidas naabritega tutvuda ehk nädalavahetuse torujamad

Sul on probleem, et kolisid just uude kohta ja naabreid ei tunne, aga tahaksid ikka teada, kes suga samas majas või trepikojas elavad? Kas on kedagi, kes sinu keelt ka mõistab või on ainult umbkeelsed venelased? Aga niisama suhkurt küsima minna ei tihka?

No vot, siis on lahendus lihtne. Kõigepealt tuleb kolida kuhugi kõrgemale korrusele ja siis jääda ootama seda päeva, mil mõni toru lõhkeb. Siis võid kindel olla, et alumised naabrid on kohe ukse taga. Kui oodata ei jõua, siis võib muidugi ise ka mingit tsikibrikit korraldada, aga omal vastutusel. See tähendab, et kindlustuseta korteriomanikud võivad päris kurjad olla ja eesmärk on ikkagi naabritega tutvuda, mitte nende pahameele tõttu ühistu mustaks lambaks saada.

Igatahes umbes täpselt nii hästi mul 5. korrrusel elades täna läks, et märgasin oma pesumasina veega ära kõigi nelja alumise korruse korterite vannitoad ja muidugi olid kohe ukse taga need naabrid, kes üldse midagi märkasid, et midagi nagu tilguks ülevalt kuskilt. Aga oli ka neid, kes sittagi ei märganud. Iga tahes, nagu välja tuli, siis ujus mu vannialune täielikult, kuna seal oli läinud katki filter, mis on pesumasina toru ja üldveetoru vahel (vist). Tegelikult sai mu tubli naabrinaine selle filtri juures oleva kraani sealt ise kinni keerata nii, et veeuputus lakkas, kuigi mina seni enam pesumasinat kasutada ei saa, kuni see filter vahetatud saab. Nii et kohale kutsutud torumehel jäi üle ainult nentida fakti, et filter on katki ja vajab vahetust. Aga sellega on see tore asi, et nemad on puhkusel ja nüüd pean mina esmaspäeval hakkama vaatama, kas ja kust ma selle filtrivahetuse VAREM organiseerida saaks.

Muidu teine võimalus teada saada, mis inimestega ühes trepikojas elad, on jätta võtmed tuppa, mitte teada oma uksekoodi ja minna välja prügi viima. Juhul kui pärast tuppa tagasi tahad, siis saadki naabreid tülitades teada, kes on m*nnid ja kes mitte.

torusiil

Advertisements

One thought on “Kuidas naabritega tutvuda ehk nädalavahetuse torujamad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s