Hambaarstist ja Taylor Swiftist

Käisin täna hambaarstil, kus ma olen juba terve aasta vahelduva eduga käinud (vahelduva, sest järjekorrad on pikad) ja kus ma veel ilmselt 100 aastat käin, kuni kõik augud parandatud. Igatahes, täna ei olnud tavaline auguparandamine. Täna oli üldse mingi X parandamine, kus järsku võeti mingi kärssav pulk välja ja topiti mulle suhu ja siis hakati m u i g e t kärsatama. Kuna tegemist oli kõige tagumise hambaga, siis oli see asi täna üliebamugav, aga õnneks seekord pidas tuimestus vastu, mida alati ei juhtu. Üldse mulle tundub, et nad igakord mässavad mingi megalt mu hammaste kallal ja siis kasseeritakse muidugi ka vastav summa välja. Ja peaaegu iga jumala kord ahhetatakse, kui pagana halvas seisus mu hambad on, kui pehme on mu email, et laguneb juba õrnalt puudutades jne…
57582383
Igatahes, kui nad oma meistriteose olid lõpetanud, siis tuli tekst, et nüüd võib juhtuda, et hammas paisub, tekib põletik ja homme on vaja tagasi tulla, kuigi tehti kõik, et seda ei juhtuks. Nojah, ma mõtsin, et ah niisama seletab ohte ja värke, nagu arstid ikka. Aga ei, vaevalt oli tuimestus ära kaduda jõudnud, kui mind tabas mega närvivalu. Alguses valutas hammas ja siis tundus, et valutasid kõik läheduses olevad hambad ja ige ja lõualuu kuni kõrvani välja. MEGARÄIGE, arvestades, et hambaarstile ma läksin mitte valutava hambaga, aga tagasi tulin sellise närvivaluga, et jumal anna kannatust. Kannatasin ja võtsin valuvaigisti ja kannatasin edasi ja mõtlesin, et kui see ei mõju, helistan arstile, teades, et ilmselt ma sealt midagi tarka ei kuule. Lõpuks helistasingi ja ei kuulnudki. Ta ei tahtnud seda täna puurida ja palus mul homseni kannatada. Ma mõtlesin, et ma suren ära enne :D. Aga siis ma võtsin teise tableti veel ja mingil hetkel oli piisavalt norm, et sai magama jääda.

57150509

Ja siis see juhtus, üks toredamaid unenägusid, mis mul viimasel ajal on olnud. Ma nägin unes kohtumist Taylor Swiftiga ja seda mitte ainult korra. Ja see oli nii reaalne kuidagi, aga samas ei olnud ka :(. Mingil hetkel ma tegin temast koos tema sõbrannadega pilte, mingil hetkel me rääkisime kahekesi juttu ja ma täpselt ei mäleta kõike, aga et ta cool person oli, seda mäletan küll. See ei ole mul ka esimene kord oma lemmikuid unes näha. Ükskord ma mängisin unes Maria Sharapovaga lauatennist ja see oli ka the coolest thing ever.

tumblr_naiw3cOZVY1qf9mevo1_500

Igatahes pole hambavalu tagasi tulnud (3xsüvõ) sellises ulatuses, natuke tuikab ainult, nii et saab vist edasi elada :).

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s