Appi, see nädal

…on hullumaja kuubis. On alles teisipäev ja vaatamata vahepealsele lõunauinakule on mu juhe ikka nii koos. Ma kuulan praegu juutuubis oma listi Guilty Pleasures (seal on näiteks mh mõned One Directioni laulud 😀 ja muud pahna, mille kuulamist ma muidu reaalis never ei tunnista 😀 ) valitud laule ripiidil. This is what I do, kui juhe on koos. Panen kõrvaklapid kõrva, mingi lõbusa laulu (s-t ei midagi masendavat) täis-volume’iga ripiidile ja laulan hästi kõvasti ja valesti kaasa.

Mis mul siis juhtme nii kokku ajab? No esiteks tööd on kõvasti. Praegu hetkel on mul suur puhtalt no-match’idega Euroopa Liidu tekst, mis ajab mind oksele, sest ma pole harjunud selliseid tekste tõlkima, sõnavara on hoopis teine kui minu tavapärastes tehnilistes ja meditsiinilistes tekstides. See, et fuzzy-match‘e on vähe, on aga see kõige raskem osa. Selliseid suuri töid on harva, aga ikka tuleb ette. Ja see töö ei lähe mul kohe üldse. Kogu aeg leiutan enda jaoks jalgratast. Näiteks mis vahe on start-up ja scale-up ettevõttel ja kui esimesele on eesti keeles täitsa nunnu vaste olemas (idufirma), siis teine on nii uus, et tuleb ise leiutama hakata.

giphy0004

Ja no näiteks eile käis pesumasina remontija, kuna mu pesumasin on mingi kiiksuga ja katkestab koguaeg 60-kraadist pesutsüklit.  Remontija siis mässas ja tõmbles, aga siis ütles ohates, et see pesumasin on kuskil vähemalt 10 aastat vana ja ilmselt on probleem elektrooniline ja elektroonikaviga ei tasu parandada ning mõttekas on uus pesumasin osta. Selle teadmise eest, et ma pean uue pesumasina ostma, maksin 30 eurot.

Või siis täna…kui pidin end kell 9 ommikul üles ajama, olles ainult mingi 5 tundi öösel maganud, et teha Skype’i kaudu tööintervjuu. Ja kui see jube katsumus oli läbi, siis tuli Ossu ja otsustas mulle lihtsalt voodisse kuseda!! Lihtsalt vaatas mulle otsa oma nunnu ja süütu näoga ja lasi kraanid valla. Asi on ilmselt selles, et ma muutsin ta liivakasti asukohta ja panin kaane peale ning see ajas vaese kassi nii segadusse. Nii ma siis tõstsin käed üles ja otsustasin pärast teki pesemist, voodipesu vahetamist ja põranda pesemist ja hommikusööki, et see ei ole ikka normaalne päev ja läksin oma katkestatud unenägu edasi vaatama.

Ja ega ülejäänud nädal ei tõota ka midagi. Veel rohkem tööd, proovitöö tegemine, loeng, perearstivisiit ja sugulase urnimatus. Ei mingit pidu siinpool.

Aint-Nobody-Got-Time-for-That

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s