Uuest lambanahast ja asjadest

Ma olen ka nüüd ühe megapehme lambanahast vaiba võrra rikkam. Tellisin selle valge inimese kombel siit. Maksis “ainult” 39 euri, aga see on hulga parem kui osta 60-70 euriga kuskilt Aatriumist, kus ma ka täna shoppamas käisin, aga sellest natuke hiljem. Igatahes olen selle lambanahaga jube rahul. Eile päeval tellisin, õhtul pandi posti ja täna hommikul sain Smartpostist ilusti kätte. Teenindus kiire ja korralik. Nii et soovitan. Ja pole üldse kahtlust, et päris lammas poleks, sest lõhn on ikka loom mis loom. Mõtlen isegi, et ühe võiks veel muretseda, kui seda töökest jätkuvalt nii palju on. Ossu ka “võttis selle omaks”. Omaks võtmine tähendab siis nuusutamist ja seejärel naha küljest karvade ära kitkumist ja nende söömist :D. Kass oli näljane mis muud…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMAG1949

Aatriumist ma ärisin ära hunniku tavalisi väikseid korve, kuhu vannitoas potsikuid ja asju toppida, ja ühe sellise korvi, millele oli peale kirjutatud “Toilet paper” ja ta ongi selline ümmargune umbes WC-paberirulli laiune. Ma poes arvasin, et see on tühjade rullide kogumiseks (et nagu on prügikast), aga nüüd hakkasin mõtlema, et äkki on mõeldud uute WC-paberirulllide paigutamiseks and that makes more sense. Prügikasti kohta liiga ilus lihtsalt. Aga et te kallid lugejad ei arvaks, et ma lihtsalt blondina ostan endale kokku asju, mille otstarvet ma ei tea, siis olgu öeldud, et mina ostsin selle musta pesu jaoks :D. Noh väiksemate asjade jaoks, nagu aluspesu ja sokid. Suured “õiged” pesukorvid lihtsalt ei mahu enam vannituppa, kui Ossu liivakast seal laiutab. Allpool ongi pilt sellest sulnist WC-paberi korvist ja teistest ostetud korvidest.

IMAG1959

 

IMAG1941

Muidu oli ka tore päev. Nii tore on 5 minutit enne arstivisiidi aega jõuda kohale ja avastada, et kogu perearstikeskus on ära kolinud teisele aadressile. Väga tore, et mulle sellest ikka teada anti, kui ma aja panin esmaspäeval. Veel toredam oli pärast röntgenisse minna ja pragada saada, et ma valesse riietusruumi tungisin :D. Ja nüüd ma ootan, et diivanilauale järele tuldaks ja siis on mul plaan, kuidas veel tuba ümber tõsta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Üks “Ossu niisama” pilt

Pöffile see aasta vist ei jõua. Pole isu ka eriti neid uimaseid kvaliteetfilme vaadata. Lähen hoopis Näljamängude viimast osa vaatama.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s