Lemmikfilmid

Kuna mul ei tule parajasti muid ideid, millest kirjutada, siis mõtlesin kirja panna mõned ajatud lemmikfilmid ja -sarjad, mida ma ikka jälle uuesti vaatan, kuna ei leia uutest tulijatest midagi, mis mulle meeldida võiks. Kõigepealt võtan selles postituses vaatluse alla filmid ja seejärel järgmises postitustes juba sarjad ning lõpuks ehk isegi raamatud, kuigi neid raamatuid on vähe vähe, mida viitsin uuesti lugeda.

The Twilight saga – ma tean, jah, et ilge tiinekas. Ma olin kunagi fänn, aga nüüd mulle lihtsalt meeldib neid uuesti vaadata, sest filmid sisaldavad ägedaid efekte, nendele on palju kulutatud ja visuaalselt on kogu asi ilus. Juba see filmimise location on nii ilus.

Titanic – yks lemmikuid filme läbi aegade. Selles filmis on kõike, mida ühes heas filmis peab olema: romanssi, põnevust, huumorit jne. Samuti film, kuhu on palju dollareid magama pandud ja kõik on õigesse kohta läinud.

Don’t say a word – väheseid krimipõnevikke selles nimekirjas, aga seda filmi, Michael Douglase ja varalahkunud Britanny Murphyga peaosas, olen ma paariaastase vahega mitu korda uuesti vaadanud.

Man on fire – esiteks Dakota Fanning. Teiseks on filmil väga kift kinematograafia. Kolmandaks peategelaste vaheline sõprus. Dakota mängitud Pita ja Denzel Washingtoni mängitud Creasy vaheline sõprus on nii armas ja kannab kogu filmi sisu. Ja muidugi tegelikult kogu action ja põnevus. Jälle üks film, kus kõik hea filmi saamiseks vajalikud tingimused on täidetud.

Starlet – üks minu hiljuti avastatud lemmikutest. Üks vähestest, mis peale vaatamist kohe prügikasti ei lenda. Ma ei oska sõnadega ka väljendada, kui hea film see on, kui sooja tunde tekitab selle vaatamine.

We Need To Talk About Kevin – teine hiljutistest lemmikutest, mis paneb vaataja pikalt mõtlema selle üle, kumb oli enne, kas muna või kana, s.t kas psühhopaadiks sünnitekse (tuleneb see geenidest) või põhjustab seda keskkond. Külmaks ei jäta kindlasti kedagi.

Uptown Girls – natuke kergemat vaatamist ka. Dakota Fanningu ja varalahkunud Britanny Murphy duo vahel arenev armas ja humoorikas sõprus on see põhjus, miks see film ikka ja jälle riiulilt välja võtta. Mul oli see kunagi VHS-il, aga nüüd on VHS-i mängija katki ja peab digitaalse versiooniga leppima.

Kiirus – Sandra Bullock ja Keanu Reeves. Do I need to say more? 😀

Klass – kui väga suur masendus peal ja tahan näha, kuidas kellelegi läheb veel sitemini kui mul, siis võtan selle ülimasendava filmi ette.

The Hunger Games – kui kolmas film välja arvata, siis on see saaga igati väärt mitu korda vaatamist.

Kindlasti on midagi veel, mis mul praegu meelde ei tule, aga need siin on peamised olulisemad

Filmid

Advertisements

2 thoughts on “Lemmikfilmid

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s