Esimesed Eesti laulu finalistid selgunud

Eile õhtul selgusid siis laulukonkursi Eesti laul viis õnneliku edasipääsejat. Nendeks viieks õnnelikuks olid Mick Pedaja lauluga “Seis”, Laura lauluga “Supersonic”, Kati Laev & Noorkuu lauluga “Kaugel sinust”, Cartoon & Kristel Aaslaid lauluga “Immortality” ja Kéa lauluga “Lonely Boy”.

Laura ja Cartooni kui selle poolfinaali favoriitide edasipääs ei üllatanud küll vist kedagi. Ma ootasin väga, et näha Cartooni esitust, selle tegemine kõlas jube keeruliselt. Kristel pidi Leetu minema ja multikategelase jaoks selle tantsu mingite sensoritega tantsima. See võib tunduda pildis laisk, minna multikateed, aga tegelt on lihtsam lihtsalt lavale tulla ja laul ära laulda. Samas mulle ei meeldi Kristel Aaslaid, no lihtsalt ei meeldi, tee või tina, seega ma neile konkreetselt finaalis pöialt ei hoia. Laura aga leaves me totally indifferent. On nagu tema tavalised hitid ja pole parem kui näiteks “Destiny” või “Sunflowers.

Mick Pedaja laulu kiidetakse teiselpool piiri jubedalt, aga mina selle laulu fenomenist aru ei saa. Lavahow oli küll geniaalne, aga laul ise..meh. Kare Kauksi tütar sai küll edasi ainult tänu armsale näole ja olekule, laul ise on liiga tüütu. Ja mu sisetunne ütles, et rahvas hääletab Kati Laeva ja Noorkuu edasi. Isegi mulle meeldis see laul. Kusjuures umbes 10 aastat tagasi poleks kindlasti meeldinud. Ilmselt vanadus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s