Poolelijäänud sarjad

Mina kui suur sarjade sõber naljalt sarja pooleli ei jäta, kui ma pilootosast kaugemale olen otsustanud vaadata, aga on ka mõned sarjad, mis mul on mingil põhjusel pooleli jäänud ja selles postituses ma annangi ülevaate nendest sarjadest, millest ma olen loobunud ja miks.

Under the dome

89294ae8f1b43eafe4aa72534c95adc077126838ab389d537a5a5b7426caf3deSellest sarjast loobusin ma vaid mõni osa enne finaali, millest ma sain alles pärast teada, et 4. hooaega ei tulnudki. Alguses kui see tuli, siis oli asjal väga põnev idee ja no Stephen King on mulle alati meeldinud, aga mingist hetkest läks sari liiga lastesaateks üle ja isegi Marg Helgenbergeri liitumine viimasel hooajal ei suutnud seda sarja minu jaoks enam päästa.

CSI

CSI_pinball Ma oli omal ajal suur CSI fänn, aga mul olid, nagu ka paljudel teistel, omad lemmikud, kellele ma pöialt hoidsin. Nii olid minu suurteks lemmikuteks Grissom ja Catherine. Grissomi lahkumise ma elasin veel üle, aga kui Marg Helgenberger ka sarjaga lõpparve tegi, siis ma lõpetasin sarja vaatamise päevapealt.

 

Vampire Diaries

aa41c7a2-2c63-4dd0-8d19-df3f573aece2 Ma ei olnud kunagi selle sarja fänn, aga ma vaatasin seda, mitu hooaega vaatasin, aga ühel hetkel viskas sari üle. Umbes siis, kui Bella Elena vampiiriks tehti. Jah, kui Bella Videviku saagas vampiiriks tehti, siis see oli äge, aga Elena? Not so much. Mulle pole Nina Dobrev kunagi meeldinud, nii et ma ei tea, äkki nüüd, kui ta sarjast on lahkunud (staarile lõi kuulsus pähe v?), võib asi veel vaadatav olla. Aga üks on kindel, neist kolmest saab ikka kuradi seksikaid pilte 😀

American Horror Story

330ef3d9_005-american-horror-story-theredlist.xxxlarge Esimese hooaja vaatasin kuidagi ära, kuigi kohati oli ikka nii igav. Siis proovisin 2. hooaega vaadata ja hullumaja peaks ju andma väga head materjali, aga 2X üritasin pilootosast läbi närida, aga ei saanud asja.

 

The 100

the-100 Mulle algne idee tohutult meeldis. Kuigi pilootosas pandi sündmustik natuke liiga suure kiiruga käima, siis 1. ja 2. hooaega ma vaatasin suure põnevusega, aga siis 3. hooajal tuli minu jaoks suur pööre sisse. Järsku hakkas tegevus ikka väga kiiresti liikuma ja mulle ei meeldinud enam see hõimude värk. Sari ei keskendunud enam nendele noortele, kes “taevast alla sadasid”, vaid mingitele klannidele, kes omavahel arveid klaarivad. Ma ei pannud seda isegi tähele, kui järsku avastasin, et ma pole uusi osi otsima läinud.

Kuigi neid sarju ma veel vaatan, siis kaalun ma tõsiselt ka sarjade Pretty Little Liars ja Fear the Walking Dead pooleli jätmist, eriti viimane pole minu arvates endale iseseisva sarjana jalgu alla saanud. Pretty Little Liars oli äge selleni, kuni nad tegid 5-aastase edasikerimise, ja nüüd on nad need paarid nii segamini keeranud. Mulle üldse ei meeldi see Spenceri ja Calebi kooslus. Iseseisvalt on nad mu lemmikud, aga koos ei meeldi. Lisaks sellele on nüüd mingi armukolmnurgad/-nelinurgad, mida varem üldse ei olnud. A story on ka shit. Aga noh, kui ma need sarjad ka pooleli jätaks, siis mul oleks listis ainult Troonide mäng ja The Walking Deadi originaal, mida on nagu vähe.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s