Amigurumi heegeldatud mänguasjad

Käisin üleeile sõbrannal, kes sai mõni aeg tagasi esimest korda emaks, n-ö katsikul. See ei olnud päris katsikud, aga kuna ma käisin esimest korda last vaatamas, siis võib öelda, et viisin lapsele katsikukingituse. Kui ma sain teada, et pean taas midagi ühe beebile kingiks viima, siis ei olnud mul palju mõelda. Mulle küll meeldisid need karukesed, mille Mallukas Marile ja Lendele kinkis, aga ma otsustasin, et need on ikka natuke liiga krõbeda hinnaga. Läksin jälle teada tuntud rada ja otsustasin Amigurumi stiilis heegeldatud mänguasja kasuks, mida valmistab Ülle mänguasjad (Facebooki leht). Ma isegi otsustasin, et kingin täpselt sama tegelase, mille kinkisin paar aastat tagasi teise sõbranna lapsele ja selleks oli laiskloom Sid, kes on tuntud multikast “Jääaeg”. Minu meelest see tegelane on selle mänguasja kujul ka jube muhe. Ma olin enne seda ka Ülle mänguasjadelt tellinud. Kõige esimeseks tellitud mänguasjaks oli Minion, mille me kinkisime tööklaaslastega ühele töölt lahkuvale projektijuhile, kes oli juhtumisi suur minionite fänn. Kuna ma kiiresti muud ei leidnud, siis tellisin sealt sealt ühe Minioni, millest mul pilti küll alles ei ole, aga see sarnanes üsna palju alloleval pildil nähtavale Minionile (ilma nimeta siis).

Kaheaastatagune suurem Sid

wp-1479355915749.jpeg

Tookord, kui ma esimest korda Sidi tellisin, arvasin ma millegipärast, et see on tobe, kui lapse nimi on mänguasja peal. Aga vahepeal ma jõudsin seda seedida ja nüüd otsustasin, et värske maailmakodaniku nimi saab ka Sidi kõhule jäädvustatud. Kui paki aga esmaspäeval kätte sain, siis oma pettumuseks avastasin, et mänguasi on poole väiksem, kui see laiskloom, mille ma eelmisel korral katsikuteks kinkisin. Mänguasjade valmistaja hoiatas küll, et tuleb väiksem, aga ma ei arvanud, et nii palju väiksem. Seega tundus mulle sellest liiga vähe olevat ja hakkasin kiiresti otsima midagi juurde. Õnneks Magistralis, kust ma paki kätte sain, oli ka beebiriiete pood ja sealt ma siis skoorisin ühe nunnu mütsi Katariinale. Talvel ikka läheb vaja ju.

wp-1479355746265.jpeg

Kõige parem oli see, et ma ei suutnud oma pettumus varjata, seega kirjutasin Üllele, et mis värk, miks see mänguasi nii väike seekord on. Tuli välja, et ta oli isegi maininud mõõte, kui asi valmis sai, aga mul jäi kahe silma vahele. Ent kui ma koju jõudsin, siis ma avastasin, et ta oli postitanud oma lehele, et ta enam tellimustöid vastu ei võta. Ups. Ma vabandasin liiga järsk olemise eest ja küsisin, et ega ta minu kommentaari pärast ei lõpeta. Aga ta ütles, et tal on tõesti ajapuudus. Nii et see ei ole reklaampostitus. Kuid ma usun, et on teisigi, kes selles tehnikas mänguasju teevad. Lõppu üks pilt Ossust täna enne kui ma uusima Sidi pilte arvutisse panin.

wp-1479357354611.jpeg

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s