30 fakti minust (sh 5 piinlikku seika)

Blogimise väljakutse 17. päeva teema on eriti karm ja blogija peab enda kohta välja suutma tuua vähemalt 30 fakti. Oleks neid vähem, siis ma keskenduks piinlikele juhtumistele oma elus, aga nii palju mul neid korraga meelde ei tule, aga nende 30 fakti hulgas on mõned piinlikud juhtumised. Alustangi nendest.

 1. Mul on kohutavalt kehv nägude mälu. Mulle jääb inimese nägu tavaliselt meelde teisel kohtumisel ja see on mulle elu jooksul põhjustanud mitmeid ebameeldivusi. Näiteks lugu selleaastasest uusaastaööst: no istus mu kõrval baarileti ääres üks tüüp ja jõi ōlut apelsinimahlaga. Mingi hetk ta läks ära ja tuli hiljem tagasi, aga ma ei tundnud teda enam ära ja ytlesin nii muuseas, et mul istus just siin kõrval üks tüüp, kes jõi rõvedalt õlut apelsinimahlaga.
 2. Üks kord hoidsin ma pissihäda nii pikalt kinni, et kui hakkasin lõpuks WC-sse minema, tundsin, et ei jõua enam sinna ja pidin prügikasti pissima.
 3. Üks kord läksime sõbranna ja tema tollase boyfriendiga viisakasse kohta sööma. Ma panin selga uue pluusi, kuhu rinnahoidja ei mahtunud alla, nii et läksin siis ilma. Õhtusöögil hakkasin mingi asja peale täiega naerma ja kummardusin allapoole. Kui ma tagasi üles tõusin, vaatasid mu sõbranna ja ta boyfriend mind, nagu mulle oleks just kaks pead kasvanud. Ja siis ma avastasingi, et üks mu tiss oli pluusi seest välja lipsanud. Ja mul on  s u u r e d  rinnad.
 4. Mul on üks vanaisa, keda ma ka lapsepõlves haruharva nägin ja ilmselt tekitas ta minust teatavat kohmetust, nii et kui ta kord mulle sünnipäevaks õnne soovis, ütlesin ma “Sulle ka”.
 5. Ükskord mõni aasta tagasi blondeeris üks inimene mul juuksed nii ära, et nad olid pabervalged ja isegi helendasid. Mõni aeg hiljem katkesid mul pealmised juuksed ära ja juuksur lõikas mulle peaagu poisipea.
 6. Juustest rääkides, siis mulle ei meeldi väga väga pikalt ühe sama soenguga ringi käia ja pean kogu aeg midagi muutma. Selle tulemusena on mul olnud kõikvõimalikud soengud ja olen läinud blondist mustani. Küll aga ei ole ma kunagi julgenud end üleni siniseks, roheliseks või lillaks värvida.
 7. Mu meeldejäävaim kohtumine kuulsusega oli kohtumine ühe minu lemmik eesti näitleja Anu Lambiga. Töötasin siis raamatukogus infotöötajana ja tegin lugejakaarte. Anu Lamp tuli ja tahtis lugejaks registreerida, aga tal ei olnud ID-kaarti. Samuti polnud tal tavalise lugejakaardi tegemiseks pilti. Ma ütlesin, et ma ei saa talle siis lugejakaarti teha, kuid saan teha päevapileti, millega ei saa küll välja laenutada. Anu Lamp kui selline tundlik loomeinimese hing läks selle peale endast välja, ütles midagi pahasti ja läks minema. Ma olin suht ehmunud ja sain pärast vanemtöötaja käest pragada, et tuntud inimestele tehakse erandeid (ma ise olen sellisele erikohtlemisele põhimõtteliselt vastu). Mõni päev hiljem tuli Anu Lamp tagasi, vabandas oma käitumise pärast, mina vabandasin vastu, ütlesin, et tunnen end selle vahejuhtumi pärast kohutavalt. Kõik lahenes hästi ja mul oli nii hea meel, et ta ikka tagasi tuli.
 8. Ma olen kord elus politsei eest ära jooksnud (sellest tuleb selle väljakutse ühes postituses rohkem juttu)
 9. Mu vanavanematest on tänaseks elus ainult üks emapoolne vanaisa (see, kellega ma elu jooksul kõige vähem suhelnud olen).
 10. Ma kardan paaniliselt ämblikke.
 11. Mu lemmikloomad on kass, lontkõrv-küülik, panda ja koaala. Kuna pandat ja koaalat on keeruline omale koduloomaks võtta ja küülikute suhtes on mul allergia, siis on mul kodus nendest ainult kass.
 12. Kui ma olin umbes 1-aastane, haigestusin bakteriaalsesse meningiiti, millest tulin pärast pikka haigusperioodi siiski jäädavate tüsistusteta välja.
 13. Paar päeva pärast 1. klassiga ühele poole saamist läksin nii õnnetult valest kohast üle tee, et jäin auto alla, sain peapõrutuse ja lamasin mitu nädalat haiglas.
 14. Mul ei ole kunagi olnud ühtki luumurdu.
 15. Mu lemmik seltskonnamäng on Alias, aga ma sakin selles täiega.
 16. Mu läbiaegade lemmikuim film on Titanic.
 17. Üks mu lemmikumaid Eesti kirjanikke on Andrus Kivirähk, kelle raamatuid on mul kodus kõige rohkem.
 18. Ma olen umbes alates 16-eluaastast igapäevaselt energiajooke joonud (kuigi nüüd üritan tervislike eluviiside nimel Red bulli kohviga asendada)
 19. Ma ei söö tomatit, juustu ja pitsat (muuhulgas).
 20. Ma ei ole kunagi ühtki Bondi filmi näinud.
 21. Ma läbisin autojuhi sõidueksami alles 3.korral, kui läksin Tallinna ARK-i asemel Sauele eksamit tegema.
 22. Ma ei oska absoluutselt laulda. Ei ole ei häält ega pea viisi. Aga see ei takista mul kodus kõrvaklapid peas kõvasti laulmast.
 23. Ma ei oska paaristantse. Kui mõni mees mind kuskil peol tantsima kutsub, siis on mul raske mingit vabadust leida, et mitte inimest solvata.
 24. Ma vihkan shoppamist. Siia alla kuulub igasugune shoppamine, kaasa arvatud toidu ostmine.
 25. Ma olin lapsena suur raamatulugeja, aga nüüd pean end sundima, et mõni raamat üldse kätte võtta.
 26. Oskan mängida kabet, kuid mitte malet.
 27. Mulle absoluutselt ei sobi roosa värv, kuigi olen blond ja siniste silmadega (ei sobi mitte ainult minu enda arvates)
 28. Mu riidekapp koosneb peamiselt musta, valget ja sinist tooni riietest (eesti lipuga pole see kuidagi seotud :D).
 29. Minu suurim lotovõit on olnud 400 krooni, mis tollel ajal oli palju suurem raha kui krooniaja lõppedes. Tegelikult oli võidusumma 200 krooni, aga sellel päeval kahekordistati kõik summad, nii et sain 400.
 30. Ma olen realist/idealist, olen kehv valetaja, ma ei tea, mis asi on kannatlikkus ja ma olen kohutavalt kangekaelne.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s