Möödunud kuu parimad ja halvimad hetked

Blogimise väljakutse viimase, 30. päeva teemaks on nimetada kokkuvõtlikult möödunud kuu parimad ja halvimad hetked. Parimateks võib lugeda need postituses “Parim asi, minuga eelmine nädal juhtus” nimetatud asjad. Varasematest asjadest tuleb meelde Jägala-joa külastamine ajal, kui väljas olid korralikud miinuskraadid ja mu küljeaknad ei sulanud kuidagi ära, sest niiskus salongis oli korralik, nii et see sõit kujunes elamusterohkeks. Lisaks olid teed nii lumised, et midagi ei saanud aru, kuni lõpuks olin omadega vastassuunas. Aga äge oli see, et kui GPS juhatas meid ühte kohta, siis helistamine sõbrannale päästis päeva ja saime ka minna sinna teisele poole, kust pääseb kosele lähemale. Ja me saime kose taustal täiega ägedad pildid, kus isegi mina nägin päris hea välja :D. Ja nalja sai ka muidugi täiega. 1. jaanuar öö Levikas oli suht äge, kus ma sain elupiinlikuima apsakaga hakkama (mainitud 30 fakti postituses). Üheks parimaks hetkeks jaanuarikuust võib lugeda ka seda, kui ma oma Islandi reisi sain broneeritud. See oli nii hüpersupermegaäge tunne lihtsalt, et lõpuks saab see reaalsuseks.

mi_-_blue_lagoon

Halvimatest hetkedest võib välja tuua ilmselt selle, kuidas ma samal päeval, kui Islandi reisi broneerisin ühe päevaga suutsin lausa kolme sõbra/sõbrannaga tülli minna, kuigi erinevatel teemadel, siis ikka nii sujuvalt. Tegelikult ühega neist olin juba mitmed päevad enne seda tülli läinud, kui pärast seda sama Jägala-joal käiku läksime tema juurde Aliast mängima ja ma temaga reeglite teemal vaieldes täiega kaklema läksin. Just enne seda olin ära sõnunud, et Aliast mängides saab alati nii palju nalja. Halvimate hetkede hulka kuulub ka iga hommik, kui ma näen, et kaal on kas tõusnud või seisab samal kohal, vaatamata sellele, et ma sõin eelmisel päeval täpselt kava järgi.

Ja ongi selle väljakutsega ühelpool. Tunne on selline, et never again :D, sest kuigi ma ei kirjutanud kohusetundlikult iga päev, siis oli ikka keeruline 30 etteantud teemal midagi kokku kirjutada. Mõni teema sobis rõhkem, mõni vähem. Aga valdavalt oli neid, mille oleks tahtnud vahele jätta. Ma ei ütle, et iial enam ei tee sellist asja kaasa, aga niipea kindlasti mitte. Samas oli tore oma blogisse palju tihedamalt kirjutada, kui ma seda tavaliselt teen.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s