Jõulufilmid (3)

3. detsembri teema on siis jõulufilmid. Siin pikka juttu ei ole, ma ei vaata jõulufilme. Pole ammu ühtki vaadanud. Kui ma peaks lapepõlvest mõne lemmiku välja tooma, siis Üksinda kodus 1 ja 2 ehk Caulkiniga peaosas olevad filmid. Lisaks olid omal ajal teemaks Grinch ja Gremlins. Hiljem tulid sellised jõulukad nagu Love, actually ja muud rohkem täiskasvanutele suunatud filmid, kus perekond tuli jõuludeks koju ja siis läks draamaks. Vanasti meeldis mulle jõulude ajal Sandra Bullocki või Julia Robertsi filme vaadata.

Aga kui ma peaks lemmik jõulufilmi valima, siis oleks see kindlasti Üksinda kodus. Seal on nagu kõike, mida ühelt healt perefilmilt ootad. Sealt sai ka esimesed õppetunnid sellest, kui suurejooneliselt ameeriklased jõule tähistavad võrreldes sellega, mis meil siin väikses Eestis toimub. Mida ma kunagi selle filmi puhul ei talunud, oli see tarantel, millel ühes osas suur roll oli. Foobikuna oli see minu jaoks ikka raske vaatamine, aga eks ma panin silmad kinni ja kannatasin ära.

Mina tahaks sellel jõuluajal vaadata ära pigem mingisugused viimaste aastate kuumimad filmid, mis ma olen maha maganud ja valiks siis mingid light’ima sisuga filmid. Any suggestions?

Advertisements

One thought on “Jõulufilmid (3)

  1. Laura Tervonen detsember 3, 2017 / 8:29 e.l.

    Mulle ka see tarantel ei meeldi, haha. Aga ma soovitan sul vaadata filmi “Elf”, ei ole küll kõige uuem (2003), aga kuna pole samuti viimastel aastatel väga jõulufilme vaadanud, siis see on siiski jõulude ajal meie pere lemmik olnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s