Kuidas on olla töötu

Sellest ajast peale, kui ma töötuks jäin, on mul piiramatult vaba aega käes ja ma olen lihtsalt laiselnud, vaadanud Buffyt, Vampiiri päevikuid ja igasugu filme. Järgmisena toon mõned tunnused, mis on nüüd varasemaga võrreldes muutunud.

  • Hommikul ei ole vaja teki alt vara üles tõusta ja tööle läbi külma ja vihma-lume vantsida.
  • Ajal pole tähtsust. Pole vahet, mis nädalapäev või kuupäev on. Pole vahet, mis kell on, sest hommik ja õhtu on ühtemoodi pimedad. Ma tean kuupäeva ja nädalapäeva ainult tänu sellele, et mu telefon seda suurelt kuvab.
  • Mu kass on õnnelik, et ma kodus olen. Ta alati näugus pikalt, kui ma koju tulin, andmaks mulle teada, et ta pole üldse rahul sellega, et ma terve päev kodunt ära olin. Nüüd magab rahulikult terve päev mu külje all.
  • Aeg läheb kiiresti, samas kui tööl olles venib aeg, nagu tatt. Ma vaatasin tööl olles iga 15 minuti tagant kella ja päev lihtsalt venis ja venis.
  • Mul on aega, aega, aega, et olla, käia, teha, mis siis et ma seda võimalust kunagi ei kasuta, et kuskil käia või midagi erilist teha.
  • Ma ei käi iga päev väljas. Sure, kui on vaja poodi minna, kuna külmkapp on tühi, siis lähen välja, aga iga päev ma väljas ei käi. Mõni aktiivsem inimene ei kujuta sellist kodus istumist ette, aga mulle sobib. Kui mul oleks võimalik, siis ma saadaksingi talve niimoodi mööda.

Aga mul on vaja arveid maksta ja mul ei ole kedagi, kes seda minu eest teeks. Nii et ma otsin juba aktiivselt tööd. Ainult selle agaga, et ma ei otsi põhi- ja täiskohaga tööd praegu, selle jätan tõesti võimaluse korral kevadeks. Praegu ma otsin vabakutselist tõlkijatööd ja GoWorkaBiti kaudu väiksemaid tööampse. Just täna kandideerisingi seal mitmele töökohale, lihttöödele ja loodetavasti midagi näkkab.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s